I will always stay weird!

Krásný večer přeji všem :*! ♥

Uff...dneska to byla teda fuška..celý den. Písemku z ekologie jsme nakonec nepsali, je odložená až na příště a ve třídě se nás sešlo jen deset. Nečekaně, je středa totiž..každou středu všichni podělávají :D. Já neoblíbená a terorizovaná celým pedagogickým dozorem jsem si samozřejmě nemohla dovolit to dneska podělat a do školy nepřijít. Taky trochu nechápu tu logiku, proč by se měly jako známky nasbírané na konci prvního pololetí už počítat do toho druhého, když to druhé ještě ani nezačalo. Ale nad tímto bychom asi jen mohli pokyvovat hlavou. Kupodivu jsem dneska docela perlila v účetnictví a měla jsem snad poprvé v životě pocit, že to na 90% chápu :D. No a co mě čeká zítra? Esej, ve které budu muset porovnat Máchu, Erbena a kohosi ještě a jejich vliv na českou literaturu plus kdo je podle mě ten nej. To zas dopadne. Už vidím, jak si učitelka bude se zájmem číst ty moje podle všech "nepochopitelné a zcestné" názory. Ale asi prostě nevidí ne bo jsou slepí. Neumím to jinak popsat. No dnes se teda musím přiznat, že jsem trošku zhřešila a zapálila si se spolužačkou a ještě nevědomky jsem si s tím cígem v ruce dokráčela až ke škole, čímž jsem riskovala vyhazov :D. Ale bylo to pouze z důvodu, že jsem měla ukrutnej hlad a měla jsem zrovna z Billy koupený brioch a ruměnky...no napřed jsem si říkala, jak se po tom, co jsem sežrala ráno už po zbytek dne jídla ani nedotknu, ale stejně jsem to pak v poslední hodině zdlábla.

20010_542390805773565_865624588_n_large

Jako neříkám nic, ale dnešní zážitky z odpoledky opravdu stály zato! Napřed v ZPV spolužák se svou prezentací, kde četl zkratku počítečních jmen Jé. Bé. Jé. ..takže vám asi dojde, že jsme my úchyláci trochu vypukli v hlasitý smích  a korunu tomu potom dodal můj bisexuální spolužák, který se protáhl, zívl si a přes půlku multimediálky řekl "Já bych šukal." ...no tak to bylo ještě veselo :D. Jak by řekla spolužačka - lidi slyší, když nemají a jsou hluší, když něco potřebuješ. A na tom je teda hodně pravdy. Pak v administrativě, kterou máme zpravidla na počítačích, Anetka zapla plochu a vyskočil jí tam porno obrázek s logem McDonald's, kde měla holka v sobě okurku a pod tím bylo napsáno "Na tuhle okurku Katka nezapomene." A jelikož máme spolužačku Katku, která se dneska pěkně ulila ze školy a jela do Prahy na koncert, tak jí to spolužák dal na Zeď se slovy "máme tě rádi i s okurkou :* :D". Dnešek by nebyl ani tak špatný. Pořád tak přemýšlím a pohrávám si s myšlenkou, že se stejně dřív nebo později budu muset kousnout a něco se sebou udělat a tím myslím razantní krok. V únoru jsem objednaná na nutriční konzultaci, kde mě sice odkázali na Anabell, ale jelikož jsem měla poukázku na tu konzultaci zdarma, utratím ty prachy za vlak a snad si z toho něco odnesu. Jelikož tohle sama dělám, neřeknou mi nic nového, ale já jsem prostě nepoučitelná, potřebuju se pořád utvrzovat v tom, co si myslím..abych sama sobě dokázala, že si to myslím správně.

Tumblr_mhg10fbw7o1s2mfvdo1_500_large

No a co dělám teď?! O půl 5 jsem došla od paní psycholožky, kterou tímto moc zdravím! :), protože vím, že si čte můj blog. Po konverzaci s ní jsem se taky donutila zamyslet se nad sebou ještě o něco více než běžně. Poté, co mi sdělila svou zkušenost, že přes Vánoce, kdy najednou nestíhala jíst pravidelně a jedla daleko méně, její tělo začalo přibírat. Přitom když jí pravidelně, je tomu přesně naopak. To mě opět utvrdilo v tom, že nejvíc ztloustnete akorát dietou a vším, co je pro tělo nepřirozené. Sice jsem zklamala a koupila si dneska další krabičku senny, ale v lékárně jsem v sobě našla takový pohnutek..přede mnou stála paní a já musela chvilku čekat, než na mě přijde řada. Řekla jsem si..tentokrát si ten čaj zkusím nekoupit. Sice jsem ho koupila, já vím, ale v životě jsem takový pohnutek mysli neměla a to přeci musí být známka toho, že CHCI z toho bludného kruhu ven.
Adsc06421_large


No..tak to by bylo tak pro začátek. Zítra nás čeká vysvdčení, co?! Mnohé z vás určitě taky. Už aby byl 11. únor a začaly jarní prázdniny. Poté, co jsem dneska podělala písemku z němčiny, kde mám běžně samý jedničky, jsem nabyla dojmu, že bych si mohla po roce do němčiny založit sešit :D. Je sice fajn, že do jazyků se učit nepotřebuju a vždycky všechn umím, ale příčestí minulé se bez nabiflování prostě naučit nedá. Samo do hlavy nám to nenaskáče, ač bychom byli moc rádi, že, holky? :)
Teď už se chystám pustit si Pach krve 5. Snad nezklame jako předchozí jeho díly. Pak napíšu recenzi. Máte rádi horory?!
Taky jsem konečně po měsíci stáhla dvě nové písničky do mp4, takže se snad poprvé těším na zítřejší cestu do školy, při které budu hezky poslouchat se sluchátky v uších. Kdyby někoho zajímalo, o jaké písničky se jedná, jsou to Rihanna ft. Mikky Ekko - Stay a remix Pop Danthology 2012 + 50 songs.

Tumblr_mepocwqhwq1rk31mlo1_500_large

A na závěr dnešní povídačky bych chtěla strašně moc poděkovat holčinám, které mi tu zanechaly nádherné koomentáře s pochvalou na mé psaní. Chci, abyste věděly, že mě to neuvěřitelně dobíjí..je to ta nejlepší energie, kterou můžu nabývat. Totiž to, že moje činy někdo ocení a nepřijdou vniveč a hlavně, že se někdo může inspirovat a třeba si sám zachránit život. Protože pamatujte dobře - život je to nejcennější, co máme. Ať už se nám zdá být v některých dnech nebo po dlouhé období úplně k ničemu, je to o tom, že musíme neustále bojovat a nezůstat ležet u každé překážky, která se nám nepodaří na 100% překonat.

..neskutečně si vaší přízně vážím!

Vaše Andie

Tumblr_mh8kxsqs8n1rkhmduo2_500_large

Komentáře

 1. Trošičku slohovka, ale dočetla jsem poctivě až dokonce. Věta ''Já bych šukal'' je v naší třídě klasika. :D A s tím cigárem. Ten vyhazov si myslela vážně? My si o polední jdeme zapálit normálně před vchod a nikdo nám za celou dobu nic neřekl, žádné napomenutí, podmínečné, prostě nic. :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. na naší škole je možný všechno..:D myslela jsem to vážně, bohužel :/

   Vymazat
 2. takej sloh xD :-) je krásný, jak se dneska máš... :-) je super číst, jak se máš docela dobře... :-) si šikulka a drž se... máš mou plnou podporu :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jsem vám to dlužila, kočko...za tu dobu absence :D :) beunko jak ty se máš?

   Vymazat
 3. Ten tvůj spolužák to zabil :DD Jakou školu studuješ?:)

  OdpovědětVymazat
 4. Pání, máš můj obdiv:). Bojuj a drž se, budu ti moc držet palce:). Podle toho, co všechno jsem na tvém blogu přečetla myslím, že jsi skvělý člověk. Jsi otevřená a moc milá holka:).

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Thank you for taking the time to write a comment on my blog. I really do appreciate ♥

Oblíbené příspěvky