Video příběh Adélky z BohunicPřesně na tomto odkazu najdete příběh mojí kamarádky, co se mnou ležela na psychiatrii v Brně. Znám její příběh a bylo to opravdu hrozné. Bylo mi jí strašně líto, ale věděla jsem, že jí nemůžu nijak pomoct, ta nemoc, co z vás mluví je prostě silnější. Vypadala opravdu jako smrtka a měla vážné zdravotní komplikace. Teď doufám, že se Adélce vede daleko líp a hlavně, že jí to vydrží. Absolvovala tam několik pobytů, tuším, že osm a až ten osmý pobyt se jí v hlavě zrodila myšlenka na uzdravení a touha po normálním a šťastném životě. Vím, co to je...ve videu můžete vidět oddělení JIP na PK v Brně-Bohunicích a pár záběrů z kliniky. Tam jsem strávila taky etapu svého života a při vzpomínkách na to mi běhá mráz po zádech...vždyť to jsou teprve 2,5 měsíce, co jsem odtamtud odešla.. Je mi z toho smutno. Této 19ti leté slečně přeju mnoho úspěchů do života, Adélka miluje fotbal, turistiku...a Ady, pokud to čteš, chystám se za 2 týdny na Lysou :) ..tak si na tebe určitě vzpomenu. Hlavně hodně sil, protože vím, že myšlenky na nás přichází znenadání a někdy máme chuť to všechno vzdát. Ale tys zabojovala a stále bojuješ, vím to. A bojuje spoustu holek zároveň s tebou. Nenech se stáhnout do thinspo a tomu odpornému kultu "krásy" dnešní doby. Tví blízcí Tě budou mít rádi takovou, jaká jsi a vždy budeš v jejích očích krásná.

Komentáře

 1. Silný príbeh, dúfam, že sa z toho dostane a ty sa snaž tiež, musíš, nechceš ísť predsa zase do nemocnice! Nechcela by si si so mnou písať? :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. nu nemám s tím problém :)..ale brzo budu otevírat rubriku "poradna", kam mi všechny své dotazy týkající se čehokoli můžete napsat...a potom bych byla ráda i za nějakou recenzi :)

   Vymazat
 2. přeji hodně štěstí :))

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj,v Brně-Bohunicích jsem strávila taky dost času...spadla jsem až na 23 kilo a osttaní anorketičky o mě rozhlašovali,že jsem jako dcera Isabelle Caro...umírala jsem a také jsem byla převezena na jIPku!..doufám,že se z toho obě co nejdříve dostanete (nebo pomalu,ale jistě? :)...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Kaji..ja jsem o tobe slysela..od Janci F. a tak...na jipce jsem byla taky, nekolikrat..a na psychine tam to ani nepocitam. Sleduju obcas tvuj blog, kdyz mam volnou chvili, tak doufam, ze se ti dari lip. Ale upozornovat na svoje neexistujici radoby speky fakt nemusis, protoze zadny nemas...ba naopak.

   Vymazat
 4. dúfam že s ajej bude dariť, vlastne vám obom♥♥video si idem hend kuknúť♥.. na psychiatrii je tak zle? su tam sami blazni ako vo filmoch? ako sa tam k vam spravali??

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To bylo hodně individuální..jelikož to nebyla léčebna, ale klinika, nebyly tam zase takové případy jako z filmu..ale kolikrát se tam nějaké opravdové zjevy objevily. A mockrat dekujeme :) ..a filmum moc never, nejsou vetsinou pravdive a nevyjadruji realitu.

   Vymazat
 5. Tak teď mi spadla čelist, nevěděla jsem, že bych mohla narazit na takový článek... s touhle slečnou chodím na stejnou školu (ale chodím do nižšího ročníku, nevím, jestli si mě někdy všimla, ale ji samozřejmě v určitém období přehlídnout nešlo). Jsem ráda, že s tím takhle bojuje, moc jí držím palce a všem ostatním taky :)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Thank you for taking the time to write a comment on my blog. I really do appreciate ♥

Oblíbené příspěvky