F.O.O.D březen 2013

Pokud patříte mezi gurmánské nadšence nebo zkrátka jen rádi vaříte a pečete, je tento časopis přesně pro vás :). Já ho odebírám skoro dva roky ještě společně s Apetitem a občas koupím Gurmán.
Tohle číslo mě zaujalo skvělými velikonočními recepty. Neskutečně se těším, jak v kuchyni ucítím vůni čerstvě upečeného mazance. Tohle číslo již najdeš na stáncích od 25. 2. a pokud se chceš něčemu ve své gastronomické zálibě přiučit, doporučuju s tento časopis koupit. Investovat do něj jednou za měsíc 29 Kč není tak hrozné, ne? :) Lepší než kupovat Elle a podobné kraviny, kde na každé druhé stránce máš tištěnou reklamu přes celou stranu a platíš za to peníze jako za deset normálních časopisů.

Obálka F.O.O.D.

Komentáře

 1. přesně tal, tento časopis je velmi pěkný :) a 29 kč misto 99,- ještě s polovinou stránek potištěnýma reklama...:) NO nekupte ho:)

  OdpovědětVymazat
 2. Hi swetty!thanks a lot for ur comment!I would like to follow eavh other. I'm following u know on gfc and facebook. Hope u will do the same for me!!!thaaanks and have a lovely day!
  Cailinplace.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 3. taky si ho občas kupuju :)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Thank you for taking the time to write a comment on my blog. I really do appreciate ♥

Oblíbené příspěvky