Liselotte Watkins pudr od Oriflame

Tentokrát recenze na téma pudr.
Upřímně, nemám moc v oblibě pudry od Oriflamu, ale jelikož si procházím takovou finanční krizí, tak jsem sáhla po tomhle od Oriflamu z limitované edice Liselotte Watkins. Ne, že by běžně stál zrovna přiměřeně, ale tentokrát jsem si ho pořídila z mimořádné nabídky jen za 69-,.  Nechtělo se mi zas v drogérii váhat mezi stopadesáti značkami, odstíny a druhy.
Ale proč o něm píšu? Jedním slovem je to takový malý zázrak! Má skvělý odstín, úžasně se přizpůsobí i odstínu make-upu, skvěle matuje a sjednocuje pleť. Nemůžu si ho vynachválit. Nemluvě o tom, že po jeho otevření najdeš i nanášecí houbičku a v tomto kompaktním pudru taky nechybí zrcátko, ve kterém uvidíš svou zkrásněnou tvář. :) Co se designu týče, jak můžeš vidět na fotkách, obal je krásný s nápaditým portrétem navrženým přímo Liselotte Watkinsovou. Gramáž pudru činí 7g, což je běžná gramáž kompaktních pudrů. Nemůžu si jej vynachválit. 


Kolekce L. W. se do katalogu Oriflame pravidelně vrací a nabízí rovněž řasenky, lesky na rty, taštičky a různou dekorativní kosmetiku a také např. sprchový gel nebo husté a voňavé tělové krémy.

Máte s touto řadou zkušenost??

Komentáře

  1. Thank you for visiting my blog, I would love you as as a follower also. I agree we need to get the word out on eating disorders.

    OdpovědětVymazat
  2. The packaging looks gorgeous! Never tried this, xoxo.

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Thank you for taking the time to write a comment on my blog. I really do appreciate ♥

Oblíbené příspěvky