Kdyby náhodou / In case

CZ: Přemýšlím..už od brzkého rána..a vlastně už několik dní, jak z toho všeho ven. Cítím se strašně bezmocná a zvažuji, zda mám jít znovu na léčení. Strašně jsem se izolovala od lidí a to není dobré. Příkladně včera jsem měla jedinečnou možnost jít napřed ven s kamarádkou, kterou jsem dlouhou dobu neviděla a potom na bowling, kde jsem předem potvrdila svou účast, sešlo se tam údajně 13 lidí a já ze strachu, že bych nezapadla, jsem to celé zrušila. Nevím sakra, co se to pořád se mnou děje.
Je pravdou, že jediné, co mě v poslední době drží nad vodou, jsou písničky od Demi Lovato, které složila ve svém nejhorším období, co ji sužovala bulimie. Kdesi jsem četla, že si máme poslechnout její písně a tím cítit, že je tu ona s námi a nejsme na to samy. Je úžasné že někdo se o této problematice pokusil mluvit a uchytilo se to. Dokonce kvůli tomu ani neztratila své fanoušky. Wow!

EN: I wonder .. since early morning .. and actually had a few days to get out of it all . I feel so helpless and considering whether I should go back to healing . I was so isolated from the people , and that's not good . Exemplary yesterday I had a unique opportunity to lead the way out with a friend I had not seen for a long time and then bowling , where I had confirmed their participation , there reportedly met with 13 people and I fear that I would not fit , I canceled the whole thing . Hell I do not know what's still happening to me.
It is true that the only thing I recently stays afloat , the songs from Demi Lovato , who passed in its worst period that plagued her bulimia . Somewhere I read that we should listen to her songs and the feel that she is here with us and you are not alone. It's amazing that someone on this issue and tried to talk stuck with it . Because even or lose their fans . Wow !


El amor de mi vida eres Tu ~ Zayn & Tu.

CZ: V bludném kruhu jídla, všech ostatních závislostí a samy sebe, se cítím jako spoutaná někde u kamenné zdi, odkud není úniku. Je to zvláštní, protože dřív, jsem mívala etapy, kdy jsem byla plná odhodlání to vše zvládnout a postavit se sama na vlastní nohy a teď? Po nějaké motivaci ani záblesk naděje. Co s tím? Ano, musím si pomoct sama, to už vím. Jenže jsem bohužel tím člověkem, který vedle sebe potřebuje nějakého tahouna, co by ho donutil se sebou něco dělat. Co mě uvěznila tato nemoc ve svých spárech, vzalo mi to veškerou osobní svobodu a já netuším, kudy vede cesta ven. Všechny blízké kamarády jsem "díky" tomu ztratila a nejsem na to zrovna hrdá. Ale vím, že některé události, co se staly, jsou prostě nevratné. Nejhorší na tom je, co vše si s sebou tato odporná bestie ještě nese. Nutí mě dělat věci, které vůbec dělat nechci. Nutí mě říkat věci, které vůbec nejsou pravda. Dokázali byste si kdy představit, že je možné, co s člověkem může udělat jen nedovyživený mozek?

EN: In a vicious circle of food, and all other addictions themselves , I feel like a trussed somewhere near a stone wall , where there is no escape . It's funny, because before, I used to have stage when I was full of determination to get things done and to stand alone on their own feet and now? After some motivation or glimmer of hope. What to do? Yes , I can not help myself, I already know . But unfortunately I am the man who needs some adjacent leader, what would you force him to do something. What I arrested the disease in its clutches , it took me all personal freedom , and I do not know what is the way out. All close friends I "thank you" lost it and I'm not exactly proud of . But I know that some of the events that happened are simply irreversible. The worst part is that everything you carry this hideous beast still bears . It makes me do things that do not want to. It makes me say things that are not true at all . Could you ever imagine that you can , with what one can do just nedovyživený brain ?


Jo's secret: Starbucks

CZ: Jak to u vás dnes vypadá? Doslechla jsem se, že v mnoha místech v ČR už sněžilo. U nás na Moravě zatím ještě ne. 
Krásný den vám přeju!

EN: What's your stand now ? I heard that in many places in the Czech Republic already snowed . For us in Moravia, not yet.
I wish you a nice day !

Komentáře

 1. great post!

  I have an ongoing giveaway on my blog, please join! :) xx Miss Beatrix (http://missbeatrix.com)

  OdpovědětVymazat
 2. nice pics!
  btw, would you like to follow each other? just followed you via G+

  xoxo

  itskeicee.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 3. Přítomnost lidí by ti určitě pomohla, aspoň by jsi měla pozitivní myšlenky. Ale vím, že to není jednoduché, přítelkyně tím trpí už několik let, takže to znám. A u nás sníh samozřejmě není :)

  OdpovědětVymazat
 4. Skús najprv zmeniť svoje myslenie ( ono to pomáha) vždy keď si pomyslíš, na niečo zlé alebo na to čo nechceš, skús to zmeniť a ďakovať aj za tú maličkosť, že si ráno vstala a máš pred sebou deň kedy môžeš zmeniť svoj svet :) Viem je to ťažké, ale urob čiaru a nepozeraj sa do minulosti. Nemala by si myslieť na svoju chorobu, ale navždy ju pochovať, to čo ti vzala ber ako príležitosť niečo nové nájsť. Veď všetko zlé je na niečo dobré. Teraz by si bez toho možno nemala tento blog, a kopu iných vecí. Dalo ti to skúsenosť a je čas začať si písať vlastný príbeh, ktorý chceš :) Už si zdravá a hlavu hore, hľadaj nové vzťahy, rob veci ktoré chceš IHNEĎ a buď človekom akým cheš byť ( kľudne si to napíš na papier a každé ráno si to čítaj) a nech sú ti tvoje sny motiváciou, každý deň si povedz "milujem ťa" a maj sa rada ... Prajem ti veľa úspechov! Tak si bež za svojimi snami. Držím ti palce a Pevne verím, že si moje rady zoberieš k srdcu. Si totižto príjemná baba a verím tomu, že v živote dokážeš veľa vecí, tak nás dúfam nesklameš :)

  OdpovědětVymazat
 5. Veľká pravda, súhlasím s tebou :-)

  OdpovědětVymazat
 6. Superb blog... Can we follow each other???

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Thank you for taking the time to write a comment on my blog. I really do appreciate ♥

Oblíbené příspěvky