Tofu pomazánka na můj způsob

Pořád jsem dumala nad tím, jestli mi to dřív odporné a nechutné tofu někdy začne chutnat. A zjistila jsem, že pokud si to umíte dobře udělat, dá se i z tofu vytvořit parádní pokrm. Tentokrát jsem si vymyslela tofu pomazánku.

POTŘEBUJEME:

 • 1 kostku tofu natural
 • 4 ředkvičky
 • sůl
 • pepř
 • mletá paprika
 • slunečnicový olej

POSTUP:

Vymačkáme z tofu přebytečnou vodu a najemno jej nastrouháme. Poté trochu promícháme a přistrouháme ředkvičky, přidáme sůl, pepř, mletou papriku a asi dvě lžíce oleje (nejlepší je olivový, ale zrovna jsem ho doma neměla). Myslím, že tohle je recept pro každého, kdo stejně jako já, doma nic nemá :D.Komentáře

 1. moc zajímavá pomazánka :-) s těma ředkvičkama jsi mě potěšila, já bych do toho ládovala akorát cibuli furt..... do všeho... :-)) a hořčici :-)) holka! zkusim tu ředkvičkovou, ale když jsme u toho, inspirovala jsi mě k falešný vajíčkový ;-) včera jsem se dověděla o černý soli s vyšším obsahem síry, takže voní po vejcích, takže to vidim na tofu, olej, hořčici, cibuli a černou sůl..... ;-P

  OdpovědětVymazat
 2. Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  2. Tak sem nelez, Alexandro, když se tu tak nudíš. :D Mě zase nudí tvá existence. A příště se nezapomeň podepsat. Nebo tě snad ve škole nenaučili ani psát?!

   Vymazat
 3. Bude to dobré, když to celé proženu mixérem?

  OdpovědětVymazat
 4. Tofu mám ráda a udělat z něj pomazánku mě nenapadlo, takže děkuji za tip.
  Just be yourself by Petra

  OdpovědětVymazat
 5. Vypadá moc dobře :)) Recept na pomazánku z tofu jsem hledala strašně dlouho, ale v každém bylo něco, co mě odrazovalo. Tenhle je perfektní, co nejdřív ho vyzkouším :))

  OdpovědětVymazat
 6. Miluju tofu na všechny způsoby a tohle se zdá být jako nová možnost, jak s ním v kuchyni kouzlit. Zlatá jsi, děkuju za tip. ;-)
  Vivi

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Thank you for taking the time to write a comment on my blog. I really do appreciate ♥

Oblíbené příspěvky