Sláva naruby, lidská závist a kauzy internetu

Krásný dobrý večer všem, co jste právě zasedli ke svým laptopům, mobilům a tabletům a čtete tento článek.
Už roky si nedokážu udělat osnovu žádného článku a nepřemýšlím dopředu, jak a co budu psát. Prostě musím spoléhat na to, že to nějak dopadne. Takovej freestyle, však už mě znáte.

No, vzhledem k tomu, že jsem naposledy psala už před několika měsíci, matně se mi vybavuje, co se venku dělo a co ve mně vyvolalo smíšené pocity, které mě donutily k zamyšlení.
Jsem zavřená neustále v bytě a tudíž nemám žádné podněty z vnějšího světa, který jde mimo mě a od jisté doby, kdy se tento návyk stal stereotypem, mi dochází kapacita pro to, co jsem milovala - psaní pro vás.

První si vzpomenu na kauzu Veroniky Kopřivové a jejích "pohoršujících" fotek. Já jsem zaměřena na lidi a hned si promítám, jak se musí cítit dotyčná osoba, když ji odsuzuje půlka národa, která ji v životě nepoznala a absolutně nezná nic z pozadí jejího příběhu. Já ji taky neznám, nezastírám. Ale proto ji taky neodsuzuju. A to mám pro Jardu Jágra slabost, narodil se ve stejný den jako já ( i když o "pár" let dřív) a je to sympaťák :) ..Víte, tohle mě hrozně rozčílilo, sama nevím, jak bych unesla ten nátlak médií a ty pohledy, co na ni vrhají kolemjdoucí.

Veronika Koprivova & Jaromir Jagr:

Dotklo se mě to z jednoho důvodu - je mi to blízké, poněvadž i já se téměř celý život potýkám s tím, že mě někdo posuzuje a v životě nezažil nic podobného co já a nikoho nezajímalo, jaká byla situace a příčina problému. Proč proboha v téhle době plné internetu, zkaženého a úchylného porna, zfetovaných puberťáků, rozmazlených dětí a všeho možného zla, si někdo dovolí odsuzovat holku, která se jen díky tomu, že se objevila po boku našeho hokejového Boha, stala terčem závisti a nenávisti..???! Víte. asi se budu opakovat,, ale tohle je ta typická česká nátura. Lidi jsou natolik nespokojení s vlastním životem, že se uchylují k čiré podlé nenávisti a závisti vůči někomu, kdo je očividně šťastný a "dovolil" si to dát najevo světu. Nikoho nezajímá, že člověk, co dělá v night clubu, to zřídkakdy dělá pro zábavu a proto, že se mu nechce makat za 80/hod. Můžou to být matky, které se ocitly v prekérní situaci a neuživily by své děti, můžou to být holky, které se ocitly apod. Nicméně se mi líbí, jak to tenhle nejoznačovanější pár českého šoubyznysu ustál a jak se Jaromír své přítelkyně hezky zastal ve vtipných videích. Jedna věc mě uklidňuje...i když nejsem spokojená s vlastním životem, nikdy jsem si to nekompenzovala urážením ostatních. Docvaklo mi, že těch několik haterů, kteří mě nesnáší především, když se mi jednou za uherskej rok zadaří, mě nechávají chladnou. Nemůžu říct, že jakéhokoli z nich nenávidím. Jsou mi lhostejní...a díky Bohu za to, že jsem k tomuto dospěla.

When people look at me I feel so insecure. When they look at me I think the give me dirty looks but I might be imagining and I feel like they laugh at me and I don't understand I don't really have many close friends.:

Mám na mušce i mj. Mishovy šílenosti, které mě teda vyvedly z míry a to dost brutálním způsobem. Teď nebudu hejtovat, jen vypíšu své pocity a názor na tuhle vskutku šílenou šílenost. Prostě ten kluk není v pořádku..toho si všimne každý normální člověk (i když slovo normální nemám moc ráda). Já jsem na něj narazila náhodou, když mi známý poslal jedno video s ním, že prý si na tom ulítávají se spolubydlícími. Myslím, že to byl ten pošahanej Minecraft song. O tom, že tomu klukovi je snad 9 nebo dokonce 8 radši nemluvě, ale to, co dělá, naprosto deformuje jeho generaci. Ten kluk nedělá absolutně nic užitečného, pokud tedy nepočítám to, že zabaví na milion dětí u počítače svými podprůměrnými videi. A nedělá nic užitečného hlavně pro sebe. Jako já nevím, co je zač apod., ale na mě tohle působí jako jedna strašná pakárna, u které si každý položí otázku, kam ten svět spěje. Dokonce v jednom rozhovoru řekl, že nějaká učitelka z jeho školy oproti němu nic nedokázala. Chlapče, cos dokázal ty?! Nemluvím o tom, že ten kluk očividně trpí ADHD nebo podobnou psychiatrickou poruchou. S těmito dětmi jsem se při léčeních setkala nesčetněkrát a symptomy jsou téměř totožné. Všichni, celá jeho rodina, mi přijdou slušně řečeno jako pošuci. Ale echt pošuci. Jeho "zpěv" je horší než hvězdná pěchota všech pěveckých soutěží na světě dohromady, intelekt pod bodem mrazu a o jeho budoucnosti raději ani nepřemýšlím, protože to bych asi nikdy nechtěla mít děti. Každej si ujíždíme na nějakých blbinách, na které občas kouknem na internetu, ale při představě, že se na to dívají děti jeho věkové kategorie, se mi ježí chlupy až na zádech. Internet je skvělá věc a může být i dost užitečná, když ji umíme správně využívat k prospěšné věci. Ale horší je, když už nevidíte svět venku, nýbrž ve virtuálním světě. Toho klučiny mi je i líto, vzhledem k tomu, co zpívá, že Minecraft je lepší svět než ten ve kterým žije. A bude tady zas..
..youtubery nijak nesleduju, ale párkrát mě zaujala například Teri Blitzen, Fatty Pillow nebo Carrie Kristen.
A vracíme se zpět k tomu bodu, že úspěch se jednoznačně neodpouští. Kor u nás v Čechách. Teri sice má tématiku videí, kterou vůbec nevyhledávám, ale ta holka mi přijde jako inteligentní slečna, která navíc dobře vypadá a dobře se na ní dívá. Což se o mnoha youtuberkách říct nedá. I Shopaholic Nicol je fajn, i když s témou jejich videí si taky netykám, protože nakupování je ta poslední činnost, kterou bych si mohla dovolit :D..působí na mě jako skromná holka, usměvavá, pozitivní, co se nenechala zkazit slávou a hlavně konečně youtuberka, která se neřadí do kategorie "teens" a má svůj originální přístup. Fatty mě zas hrozně rozesmál svou parodií na haul, kde byl převlečenej v růžovým a po dlouhé době jsem se ze srdce zasmála, protože se mu to fakt povedlo. Navíc tady chci podotknout, že když si párkrát do někoho rýpne, lidi mu okamžitě začnou nadávat a zaškatulkují si ho jako arogantního tlusťocha, kterej je namyšlenej až na půdu. Ale já mám na lidi čich a myslím, že to je hodnej a skromnej kluk, kterej má rád jídlo ( a já taky:)) a ač se to někomu nelíbí, jeho právem je být, jaký chce. A smekám před těmito lidmi, kteří si ze svého nedostatku dokáží udělat přednost a na té potom stavět svůj další progres.


Musela jsem už konečně něco napsat, i když už teď ten článek nesnáším, protože nemá hlavu ani patu. Ale pokud se v tom trošku poznáváte, napište mi svůj názor na výše zmíněné osobnosti. Mějte se famfárově a třeba brzy nashle. :)

Komentáře

 1. La envidia no es buena, mata el alma y la envenena.
  Saludos
  Maru

  OdpovědětVymazat
 2. Pěkný blog a zajímavé názory. S něčím souhlasím s něčím méně, ale tak to má být :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Taky mám ráda Fattyho, takovej relax jako u něj zažívám leda tak u mísy bramboráků:)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Thank you for taking the time to write a comment on my blog. I really do appreciate ♥

Oblíbené příspěvky