Kosmetická kazeta All Over Face od Bellápierre

Krásný den všem,

měla jsem tu vzácnou příležitost spolupracovat se stránkou Beautybox.cz, která mi poskytla k recenzi skvělý balíček produktů k líčení. Kazeta obsahovala bronzer, pudrovou podkladovou bázi, rozjasňovač, kabuki štetec na podkladovou bázi a štetec na konturing a rozjasňovač. Nutno podotknout, že tato značka je cruelty-free. Netestovaná na zvířatech. Kosmetika k nám putuje až USA a rozhodně čtete dál, protože stojí za vyzkoušení a věřím tomu, že si ji zamilujete stejně jako já.


Kdybych měla zhodnotit jednotlivé produkty, tak jako první chci zmínit konturovač, který, jak jsem po vyzkoušení zjistila, funguje skvěle rovněž jako hnědé oční stíny. Přiznám se, že na mou světlou pleť konturovač využívám především k tomuto účelu. Jako druhá je tu pudrová základní báze. Ta pleť krásně zvýrazní, prosvětlí, aniž by vzbuzovala vzhled mastné pleti, která se leskne. Kabuki štětec jsem vnímala ze začátku sporně, jelikož z něj už od prvního použití vypadávaly jednotlivé štětiny. Ale musím zaklepat, že teď už je to v pořádku. Na nanášení pudru je doslova jako stvořený. Nemusím nanášet pudr na bezmála každý centimetr obličeje, stačí tímto objemným štětcem jen letmo poprášit a máte pleť jako dětskou prdýlku. :).  Štětec na rozjasňovač a konturování vnímám jako hotové požehnání. Je velmi hustý, vše nanáší rovnoměrně a jednotlivé pudry se přitom vůbec nedrolí. 
Značka Bellápierre Cosmetics se řadí mezi ty lepší a zároveň dražší, ale s výsledkem jistě budete spokojeni. Celou tuto sadu All Over Face můžete zakoupit na tomto odkazu. Sada vás vyjde na necelých 1600Kč. Konkrétní obsah i s gramáží je :

 • pudrový make-up 4g
 • rozjasňující pudr 2,35g
 • zvýrazňující pudr na kontury obličeje 2,35g
 • šteteček na korektor
 • kabuki štetec na pudr

A to celé si můžete zvolit dle přirozeného odstínu vaši pleti. Buď to Flair anebo Medium.
Já velice děkuji ještě jednou společnosti Beautybox.cz, že mi poskytla tak vzácnou příležitost vyzkoušet tento kosmetický produkt netestovaný na zvířatech, čímž mi poskytla dvojnásobnou radost.


Komentáře

 1. Všetko vyzerá super :) Túto kazetu som ešte nevidela

  www.frenchstyle.eu

  OdpovědětVymazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Thank you for taking the time to write a comment on my blog. I really do appreciate ♥

Oblíbené příspěvky